Razem 28 941 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
CINTE jest firmą z branży IT. Specjalizuje się sprzedaży sprzętu i oprogramowania komputerowego. Firma jest właścicielem Salonu firmowego Komputronik znajdującego się w Centrum Handlowym Słoneczne w Szczecinie. Firma zajmuje się również serwisem i wdrażaniem oprogramowania oraz instalacją i konfiguracją sieci komputerowych - świadczy więc kompleksowe usługi. Dzięki posiadaniu własnego sklepu firma ma zapewniony szybki dostęp do najbardziej potrzebnych części i podzespołów potrzebnych w serwisie IT a dostęp do zasobów magazynowych największego dystrybutora w branży IT w Polsce firmy Komputronik S.A. pozwala szybko zaspokoić potrzeby informatyczne każdego klienta.

CINTE tworzy również aplikacje internetowe, opracowuje oprogramowanie webowe dla firm oraz klientów indywidualnych.

Działalność firmy opiera się stosowaniu rozwiązań innowacyjnych oraz na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, głównie w branży IT. Wszystkie rozwiązania powstające w firmie są niepowtarzalne - szyte na miarę potrzeb każdego klienta.

Innowacyjność, wiedza, badania i rozwój są kluczowymi wartościami działalności. Dlatego też CINTE prowadzi działalność badawczo-rozwojową (B+R) w dziedzinie oprogramowania sieciowego i aplikacji internetowych przy ścisłej współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Uniwersytetu Szczecińskiego. Jednym z zadań w działalności firmy jest komercjalizacja wiedzy wiedzy produkowanej przez Uniwersytet Szczeciński. .

Systematyczne planowanie, generowanie i konkretyzowanie oryginalnych pomysłów lub ich kombinacji, dostęp do najnowszej wiedzy i technologii oraz jej praktyczne i użytkowe zastosowanie gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, a ścisła współpraca z klientem umożliwia dopasowanie rozwiązań do konkretnych oczekiwań.

Firmę tworzą ludzie młodzi ambitni, dobrze wykształceni, ludzie dla których nawet najbardziej nietypowe zadanie nie stwarza żadnych problemów wykonawczych.

Nasze hasło przewodnie to:
" Innowacyjność i nowoczesne technologie - podstawą rozwoju Twojej firmy "
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Żubrów 6 pok. 116, 71-616 Szczecin
Telefon: +48918841637
Telefon 2: +48603038313
Fax: +48(91)424000
E-mail: info@cinte.pl
Web: www.cinte.eu/pl/
Osoby kontaktowe
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)