Razem 28 407 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Comvid istnieje na rynku komputerowym od 1987roku, początkowo jako biuro techniczne specjalizujące się w sprzedaży i instalacji sprzętu komputerowego. Na początku lat 90-tych firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż i serwis sprzętu AUDIO-VIDEO i urządzeń elektroniczno-telekomunikacyjnych, a obecnie jako firma komputerowa o pełnym profilu działań handlowo-usługowych specjalizująca się w dostawach sprzętu informatycznego i instalacjach sieciowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma nasza (zatrudniająca ok. 8 osób na kontrakty stałe i okresowe) lokuje się w gronie średnich dystrybutorów sprzętu o ugruntowanej pozycji na rynku komputerowym. Podstawową formą działalności jest kompleksowa obsługa klientów instytucjonalnych w oparciu o zawierane długoterminowe umowy serwisowo-eksploatacyjne. Specjalizujemy się również w realizacji tzw. nietypowych zleceń uwzględniających specyficzne potrzeby klienta. Przeprowadzamy kompletne instalacje sieci informatycznych w oparciu o dostarczany przez nas sprzęt komputerowy i oprogramowanie sieciowe NOVELL NETWARE, LINUX oraz MICROSOFT w małych i średnich przedsiębiorstwach (do 50 stanowisk roboczych). Jesteśmy również firmą "rodzinną" obsługującą klienta indywidualnego oferując mu fachowe doradztwo przy zakupie sprzętu oraz rzetelną obsługę i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z wizytami u klienta włącznie. Z pośród wielu innych firm działających na krajowym rynku komputerowym wyróżnia nas system organizacji pracy opierający się na stałej współpracy ze znanymi i sprawdzonymi firmami-podwykonawcami oraz specjalistami, którym przydzielamy określony zakres zadań i obowiązków w/g schematu KNOW-HOW. Korzyści płynące z takiego postępowania to:
- wysoki poziom usług (specjalizacja)
- niskie koszty własne (utrzymywanie stałych ekip montażowych nie jest konieczne)
- bezpośredni kontakt klienta ze specjalistami (zapewnia konsultacje i porady w okresie eksploatacji sieci sprzętu komputerowego)
- wykorzystanie ogólnodostępnych na rynku, standardowych technologii i rozwiązań sprzętowych (zapewnia korzystną relację cena/jakość, szybką i prostą obsługę serwisową, ew. rozbudowę sieci dostępne elementy).
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Grójecka 128 pawilon 43 02-383 Warszawa
Telefon: +48846-62-94
Telefon 2: +48602-286-771
E-mail: comvid@comvid.com.p
Web: www.comvid.com.pl/
Osoby kontaktowe
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)