Razem 31 110 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witamy na stronach firmy Control Notebook Serwis i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę. Naszą podstawową działalnością jest pogwarancyjna naprawa komputerów przenośnych typu laptop, notebook, tablet, netbook oraz PDA. Drugą, lecz nie mniej ważną działalnością jest sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i urządzeń peryferyjnych oraz nowych i używanych notebooków i laptopów.


TWÓJ LAPTOP NIE PRACUJE TAK JAK POWINIEN ?

SZUKASZ SZYBKIEJ I TANIEJ NAPRAWY ?

PRZYNIEŚ LUB PRZYŚLIJ, ZADZWOŃ LUB NAPISZ !!!

Jesteśmy przekonani, iż nasze doświadczenie, przystępne ceny oraz wysoki standard wykonywanych przez nas usług przekona Państwa, by do pomocy w realizacji własnych celów, wybrać naszą firmę.

W trosce o naszego Klienta uczestniczymy w programach partnerskich i szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu stale podnosząc nasze kwalifikacje i profesjonalizm, niezbędnych do naprawy coraz bardziej skomplikowanego sprzętu oraz obsługi wymagającego konsumenta.

Wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu, w serwisie. Nie korzystamy z usług firm trzecich, co powoduje skrócenie czasu naprawy do niezbędnego minimum.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Pruszkowska 17 lokal 11 02-119 Warszawa
Telefon: +4822883-01-84
Telefon 2: +48697-698-197
Fax: +4822883-01-8
E-mail: info@control-serwis.pl
Web: www.control-serwis.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)