Razem 29 483 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Japońskie jedzenie stało się w Polsce niezwykle popularne dzięki potrawie jaką jest sushi. W Warszawie jak i w wielu miejscach w naszym kraju powstało wiele restauracji, w których podawane jest sushi. Jedną z nich jest Besuto Sushi Bar, które oferuje swoje wyrafinowane i oryginalnie podawane sushi w pięknym lokalu w Warszawie, ale także zamówienia online, po których kurierzy dowożą je do Twojego domu!
Wśród mieszkańców Stolicy pojawiają się głosy, że to właśnie Besuto ma najlepsze sushi w Warszawie, którego dostawa odbywa się szybko i sprawnie. Samo zamawianie jedzenia online stało się niezwykle popularne w naszym kraju, ponieważ bez wychodzenia z domu i bez tracenia czasu można cieszyć się świeżym sushi. Besuto oferuje także sushi, które można otrzymać w Warszawie w ramach dostawy na przyjęcia, na imprezy czy parapetówki. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz długo zastanawiać się co podać głodnym gościom, jedyne co musisz zrobić to zamówić sushi online a następnie czekać na dostawę w Warszawie!
Zapraszamy do degustacji najlepszego sushi w Warszawie i do zamówienia go online na naszej stronie internetowej!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ul. Nowy Świat 27
Telefon: +48228280020
E-mail: info@besuto.pl
Web: www.besuto.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Zdjęcia i fotografie
Besuto Sushi Bar - 1Besuto Sushi Bar - 2Besuto Sushi Bar - 3Besuto Sushi Bar - 4Besuto Sushi Bar - 5Besuto Sushi Bar - 6Besuto Sushi Bar - 7Besuto Sushi Bar - 8
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)