Razem 27 188 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
wersja do druku prześlij znajomemu

Serwis felgi-opony.com powstał na początku 2005 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na opony, felgi i osprzęt montażowy do kół.

Serwis felgi-opony.com, to prężnie rozwijająca się platforma informacyjno - handlowa, plasująca się w czołówce tego typu witryn w Polsce. Silny rozwój i progres sprzedaży (w ciągu roku 2008 odnotowaliśmy wzrost trzycyfrowy), to efekt dbałości o Klienta z utrzymywaniem wysokiej dostępności produktów


Proponujemy wyłącznie nowe, posiadające pełną gwarancję producencką artykuły w atrakcyjnych cenach. Na rynku motoryzacyjnym można zaopatrzyć się w opony bieżnikowane, chociaż znawcy branży informują, że bieżnikowaniu mogą być poddawane jedynie opony konstrukcyjnie do tego przeznaczone. Takimi oponami są tylko niektóre opony ciężarowe i specjalistyczne.
Można także kupić używane felgi czy opony, pamiętajmy jednak, że na takie wyroby nikt nie udzieli pełnej gwarancji, a ich zwrot w przypadku wykrycia wady może być utrudniony, a nawet niemożliwy. Należy pamiętać również o banalnym, ale istotnym fakcie, że „podstawą” są koła. To w głównej mierze od ich stanu technicznego zależy nasze bezpieczeństwo; kierowców, pasażerów i innych uczestników dróg.
Felgi bądź opony oferowane „z drugiej ręki” mogą posiadać wady ukryte, np. felga może posiadać mikropęknięcia struktury materiału pod warstwą lakieru, a opona może mieć uszkodzoną drutówkę, lub osnowę. Wad takich często nie wychwycimy gołym okiem, mogą one ujawnić się dopiero w okresie eksploatacji. My stawiamy czoło wyrobom używanym proponując Państwu wyłącznie nowe produkty w atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, udzielimy rad technicznych i eksploatacyjnych.

Zapraszamy do współpracy serwisy oponiarskie i odbiorców flotowych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Niepodległości 24/57, 20-246 Lublin
Telefon: +48815277744
Fax: +48815030000
E-mail: zappia@wp.pl
Web: www.felgi-opony.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)