Razem 28 407 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Efektywne i niezakłócone działanie systemów i sprzętu informatycznego stanowi obecnie jeden z najistotniejszych elementów prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Niestety awarie systemów, powodujące utratę danych, zakłócenia w komunikacji, przerwanie procesu pracy zdarzają się najczęściej w najmniej odpowiednim momencie i wiążą się z poważnymi stratami. Przywrócenie prawidłowego działania systemu oraz naprawa sprzętu jest wtedy bardzo kosztowna, a często straty powstałe w wyniku awarii trudne do odrobienia.

Dlatego istotna jest profesjonalna opieka nad systemami i sprzętem informatycznym, a także natychmiastowa reakcja w sytuacji awaryjnej. Takie podejście gwarantuje podnoszenie efektywności zarządzania, minimalizację ryzyka strat, nieprzerwaną komunikację elektroniczną, a co najważniejsze - optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów.

Warto jest zatem współpracować z partnerem o najwyższych kwalifikacjach i kompetencjach, który w przeciwieństwie do wielu dużych firm, posiada zarówno potencjał jak i możliwości natychmiastowego działania i elastycznego dostosowywania się do potrzeb swoich wszystkich klientów.

Nasi inżynierowie to wysokiej klasy specjaliści z zakresu administrowania systemami IT, wsparcia użytkownika, kompleksowego serwisu sprzętowego. Ich wiedza i doświadczenie gwarantuje jakość i efektywność usług, np.: przegląd zerowy systemu, przegląd administratorski,
interwencja u klienta,
przegląd konserwacyjno-techniczny serwera,

usługi instalacyjne,
doradztwo,
usługi wsparcia systemów,
usługi internetowe.Warto także podkreślić naszą filozofię działania. Powierzone nam pod opiekę systemy i sprzęt informatyczny traktujemy jak pacjentów, dla których tak samo ważna jest profilaktyka, jak i diagnostyka, a w razie potrzeby natychmiastowa i skuteczna interwencja oraz konsultacje. Dlatego oferujemy systematyczny nadzór nad systemami i kompleksową opiekę techniczną, 24 godzinny serwis oraz pełną gotowość do świadczenia usług informatycznych i technicznych na każde wezwanie klienta.

Naszych dotychczasowych klientów przekonaliśmy, że usługi wsparcia systemów informatycznych oraz opieka techniczna nie musi być kosztowna. Nasza oferta cenowa dostosowana jest bowiem do potrzeb, jak również możliwości finansowych klientów, a proponowane przez nas pakiety dają pełną gwarancję skuteczności przy niskich kosztach usług. My po prostu wiemy co i jak robić, żeby maksymalnie zapobiegać pojawieniu się problemów oraz szybko je rozwiązywać.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 94-214 Łódź ul. Rzepakowa 19
Telefon: +48603942947
Telefon 2: +48504247191
E-mail: it-line@digit-line.com
Web: www.digit-line.com/
Osoby kontaktowe
  • K. Baranowicz
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)