Razem 23 978 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od od 1996 roku zajmujemy się produkcją garaży blaszanych. Dzięki konsekwentnej realizacji założonej strategii jesteśmy aktualnie największą w Europie firmą, specjalizującą się w produkcji blaszaków. Efektem dynamicznego rozwoju naszej firmy jest posiadanie bardzo dużego asortymentu lekkich konstrukcji stalowych.
Każdego roku naszą firmę wybiera kilkadziesiąt tysięcy klientów z Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej, jako wykonawcę różnego rodzaju konstrukcji stalowych, standardowych oraz według indywidualnych projektów zamawiających.
Nasza firma posiada największą flotę samochodów dostawczych, przystosowanych do przewożenia konstrukcji stalowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim terminie dostarczyć garaż do każdego miejsca w kraju.
Podstawą działania naszej firmy jest niezwykle dobrze zgrany zespół osób, kompetentnych w pełnionych przez siebie funkcjach, służących radą w zakresie doboru i odpowiedniego wykorzystania garaży z naszej oferty. Najwyższej jakości garaże na każdy wymiar: blaszane, ocynkowane, akrylowe. Nasze wyroby to gwarancja solidności, estetyki wykonania oraz trwałości. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz gotowych wzorów, dopasowanych do Państwa potrzeb i gustów. Wykonujemy również indywidualne projekty na specjalne życzenie naszego klienta. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Szybko, Tanio i Solidnie
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Szczyrzyc 64
Telefon: +48667127830
E-mail: hal.stal@interia.pl
Web: www.halstal.pl.tl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
  • Rok założenia, tradycja: 1996
  • LIDER BRANŻY
Zdjęcia i fotografie
Hal-Stal - 1Hal-Stal - 2Hal-Stal - 3Hal-Stal - 4Hal-Stal - 5Hal-Stal - 6Hal-Stal - 7Hal-Stal - 8
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
Garaże Blaszane,Wiaty,Magazyny,Kontenery,Hale,Konstrukcje Stalowe
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)