Razem 26 473 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
FHU Kosta istnieje na rynku od wielu lat. Świadczy usługi związane z wypożyczaniem autolawet, skupem samochodów osobowych, również za gotówkę! Jednocześnie dla naszych Klientów świadczymy sprzedaż samochodów osobowych oraz najazdów samochodowych do autolawet. Nasza pomoc drogowa jest czynna 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki czemu jak będziesz potrzebował auto pomocy drogowej to zawsze będziemy dostępni.
Obiecujemy fachową pomoc i doradztwo dla każdego klienta. Nasze doświadczenie pozwala klientom być pewnym, że nasza praca zostanie wykonana bardzo szybko i bez zarzutu.
Atrakcyjne ceny naszych usług pozwolą korzystać niejednokrotnie z naszej oferty przewozu pojazdów. Przewozimy samochody na terenie Poznania i Wielkopolski.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą aut na stronie internetowej autolawety-poznan.pl. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 502 12 11 11 (Lawety, skup aut), 731 15 15 15 i 731 25 25 25 (Autohandel). Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Poznań
Adres siedziby: Kurlandzka 2
Telefon: +48502121111
E-mail: autolawety@interia.pl
Web: autolawety-poznan.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 1 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)