Razem 29 168 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Findelio.pl to nowopowstały serwis internetowy skupiający ogłoszenia mieszkań, domów i lokali użytkowych z rynku pierwotnego.

Obecnie baza serwisu uzupełniona jest w większości o ogłoszenia nieruchomości z Krakowa i okolic. W bazie znalazły się już 63 inwestycje z małopolski i w sumie ponad 2600 konkretnych ofert mieszkań i domów. Do każdej inwestycji dołączona jest galeria zdjęć, obszerny opis oraz informacje o lokalizacji i okolicy. Dzięki formularzom kontaktowym możliwy jest szybki kontakt z inwestorem oraz omówienie formalności związanych z zakupem.

Stopniowo zasoby serwisu poszerzane są o oferty nieruchomości z nowych lokalizacji, tj. Warszawy, Wrocławia i Kielc. Celem serwisu jest zgromadzenie ogłoszeń inwestycji deweloperskich z największych miast w Polsce oraz jak najlepsze zaprezentowanie oferty użytkownikom internetu.

W trosce o klientów rynku pierwotnego serwis ciągle jest udoskonalany w sferze wizualnej i technicznej. Wszystko po to, aby nawigacja na stronie była intuicyjna, wyszukiwanie łatwe i przyjemne, a co najważniejsze – owocne.

Findelio.pl proponuje atrakcyjne warunki współpracy dla deweloperów. Firmy, które zdecydują się na umieszczenie swojej oferty w serwisie już teraz, w przyszłości mogą liczyć preferencyjne warunki finansowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Warszawa
Adres siedziby: Ks. Ignacego Kłopotowskiego 2/81
Telefon: +48222128666
E-mail: kontakt@findelio.pl
Web: www.findelio.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)