Razem 28 407 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firmę DIUK założyłem w 1994 roku, mając 10-letnie doświadczenie w branży komputerowej (na stanowiskach od szergowego programisty do wiceprezesa). Celem założenia firmy była niezależność i chęć sprawdzenia swoich umiejętności.

Jako zwolennik wolnego rynku uważam, że jak dam klientowi coś, czego on potrzebuje (wiedzę + czas), to w zamian dostanę od niego to, czego ja potrzebuję (satysfakcję + wynagrodzenie). Tak więc staram się uprawiać dobrze to co umiem - informatykę - z obopólną korzyścią.

Współpracuję z firmami na zasadzie outsourcingu, równoczesna współpraca z różnymi klientami w różnych branżach daje efekt synergii - czego nie da się osiągnąć pracując jako etatowy informatyk w jednej firmie.

Nie potrafię wszystkiego zrobić sam (choć umiem dużo), tam gdzie jest to niezbędne - potrafię znaleźć godnych podwykonawców, klient zawsze może liczyć na kompleksową obsługę.

To czym zajmuję się teraz najchętniej, to kierowanie całym działem informatyki, tworzenie dedykowanego oprogramowania oraz intranetowych portali korporacyjnych
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 05-502 Piaseczno, ul. 11 Listopada 58
Telefon: +48(22)7502425
Telefon 2: +480-601345657
E-mail: poczta@diuk.com.pl
Web: www.diuk.com.pl/
Osoby kontaktowe
  • Mirosław Serwaczyński
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)