Razem 30 057 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza Firma zajmuje się konserwacją i naprawą wszelkiego rodzaju drukarek, ploterów, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz faksów takich wiodących producentów jak EPSON, CANON, HP, OKI, LEXMARK, SAMSUNG, OCE, PANASONIC i innych.

Oferujemy kompleksową obsługę FIRM na podstawie umów serwisowych wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych.

Prowadzimy również sprzedaż nowego i używanego sprzętu biurowego, oryginalnych i wysokiej jakości zastępczych materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy usługi po regeneracji cartridgy atramentowych i laserowych – w przypadku najbardziej popularnych urządzeń usługa jest dostępna od ręki w naszym punkcie serwisowym.

Gwarantujemy Państwu bezpłatną wstępną diagnozę oraz wysoką jakość usług połączoną z konkurencyjnymi cenami i krótkim czasem realizacji. Stosujemy oryginalne części zamienne oraz sprawdzone zamienniki najwyższej jakości, które nie odbiegają trwałością od oryginałów.

Czas konserwacji oraz remontu drukarek, ploterów, kserokopiarek itd. nie przewyższa zazwyczaj dwóch – trzech dni roboczych. Wyjątek stanowią uszkodzenia nietypowe, zdiagnozowanie których może wydłużyć czas naprawy, oraz naprawy w których wymagane jest wymiana uszkodzonej części – w takich przypadkach każdy klient jest informowany indywidualnie. Na każdą usługę, wykonaną przez Nas, Klient otrzymuje trzymiesięczną gwarancję, a w przypadku kompleksowej obsługi okres ten może być wydłużony nawet do 1 roku.

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu konserwacji i serwisu urządzeń, takich jak: drukarki, plotery, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne. Wykonujemy serwis drukarek, serwis ploterów wiodących producentów, jak Epson, HP, Canon, Lexmark, Samsung i innych. Zadowolenie naszych Klientów jest sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by usługi przez nas wykonywane, w tym serwis ploterów i serwis drukarek były na jak najwyższym poziomie. Gwarantujemy Państwu bezpłatną wstępną diagnozę, atrakcyjne, konkurencyjne ceny a także krótki czas realizacji! Oferowany przez nas serwis drukarek oraz serwis ploterów wykonywany jest zazwyczaj do trzech dni roboczych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą w sposób rzetelny i sumienny. Stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne oraz zamienniki najwyższej jakości, co jest gwarancją ich trwałości i niezawodności. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Wrocław
Adres siedziby: Ul.T.Kościuszki 76 50-441 Wrocław
Telefon: +48713421005
Telefon 2: +48601324394
E-mail: druk-serwis@home.pl
Web: www.druk-serwis.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)