Razem 25 739 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma DuKom prowadzi działalność handlowo-usługową połączoną z serwisem informatycznym w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania dla klientów indywidualnych oraz dla firm.

Nasza specjalizacja polega na kompleksowej i kompetentnej obsłudze informatycznej firm ze szczególnym uwzględnieniem osobistych oczekiwań i wymogów. Celem firmy jest rzetelne i wiarygodne doradztwo w sferze rozwiązań informatycznych oraz trafny dobór sprzętu i oprogramowania. Uwzględniamy zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie technologii informatycznych. Czynniki te wymagają nowoczesnych rozwiązań, dlatego firma gwarantuje dostawę profesjonalnych, markowych i w szczególności oryginalnych zestawów sprzętowych i softwarowych dla małego i średniego biznesu oraz dla klientów indywidualnych.
Zgodnie z mottem firmy: „Usługa to więcej niż wystawienie rachunku a serwis nie kończy się na fakturze” naszym zadaniem jest utrzymanie infrastruktury informatycznej klienta w pełnej sprawności oraz ciągłe zapewnienie klientowi pomocy, porady i opieki w sposób go zadawalający, dający zawsze poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z dokonanego wyboru.

W zakres oferowanych przez firmę usług wchodzi m.in. outsoursing informatyczny, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego, obsługa sieci lokalnych (LAN, WLAN, DLAN), serwis komputerowy, usługi komputerowe, usługi internetowe, hosting oraz audyt bezpieczeństwa.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Firma działa na terenie województw:
śląskiego: m.in. Katowice, Chorzów, Bytom, Gliwice, Tychy, Zabrze, Będzin, Czeladź, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno oraz miast ościennych.
małopolskiego: m.in. Chrzanów, Miechów, Olkusz, Oświęcim, Wadowice, Wolbrom oraz miast ościennych.
opolskiego: m.in. Gogolin, Olesno, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie oraz miast ościennych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Śląskie
Adres siedziby: ul. Pomłynie 21 42-522 Dąbrowa Górnicza
Telefon: +48322648541
Telefon 2: +48698878721
Web: www.dukom.pl/
Osoby kontaktowe
  • Piotr Duk
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)