Razem 31 155 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma MANIA24 działa na rynku RTV-AGD od 2006 r. Do niedawna funkcjonowała pod nazwą AVMANIA, kojarząc się klientom głównie ze sprzedażą sprzętu Audio-Video.

Niespełna rok działalności firmy zaowocował jej znacznym rozwojem. Nadążając za oczekiwaniami internetowych klientów firma stworzyła program rozszerzenia zakresu swojej działalności o nowe branże, który to program sukcesywnie zaczyna wdrażać.

Pierwszym krokiem w realizacji założonego programu jest zmiana nazwy oraz loga firmy, a co się z tym wiąże nowa domena i nowy serwer. Z uwagi na fakt, iż dotychczasowa nazwa kojarzyła się przede wszystkim ze sprzedażą sprzętu Audio-Video, a obecnie firma rozszerza sprzedaż o inny asortyment, zmiana nazwy i loga była nieodzowna.

Drugim krokiem jest zwiększenie warunków lokalowych firmy oraz własnego zaplecza transportowego. W chwili obecnej MANIA24 zajmuje lokal o powierzchni 250 m2 (z częścią magazynową oraz zapleczem socjalnym) w Legnicy. Tym samym miejscowość Legnica stała się nową siedzibą firmy.

Trzecim krokiem są zmiany na stronie internetowej sklepu. W celu ułatwienia i przyspieszenia dokonywania zakupów w sklepie MANIA24 została wprowadzona nowa szata graficzna, przejrzysty układ sklepu oraz dodatkowe możliwości w obsłudze panelu klienta.

Kolejnym krokiem będzie ..., warto przekonać się niebawem!

MANIA24 zaprasza do zakupów przez 24 godziny na dobę, gwarantując pełne zadowolenie oraz deklarując spełnienie oczekiwań każdego klienta.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Gliwicka 4,59-220 Legnica
Telefon: +48697555222
E-mail: rtv@mania24.pl
Web: www.mania24.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)