Razem 28 043 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma HANDLEXPOL to jednostka, która powstała z doświadczenia ludzi, którzy swoją pracą przyczyniają się do sukcesu oferowanych marek.


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Podczas dotychczasowej działalności zgromadziliśmy grono stałych klientów a dzięki atrakcyjności naszych produktów pozyskujemy wciąż nowych. Długa lista stałych odbiorców świadczy o dużym zaufaniu i zadowoleniu ze współpracy.


W naszej ofercie znajdują się taśmy przenośnikowe: gumowe, gumowe z profilem, pcv, a także krążniki i zgarniacze(skrobaki),płyty gumowe, łożyska, opony.

Nasze działania mają na celu oferowanie towarów o najwyższej jakości, spełniające normy europejskie. Satysfakcja klientów jest dobrem najwyższym dlatego wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania. Swoje działania koncentrujemy na sprzedaży, serwisie, pomocy w odpowiednim doborze produktu. Realizujemy niestandardowe projekty w najwyższym stopniu dopasowane do potrzeb naszych klientów.


Oferujemy szeroki asortyment towarów, głównym profilem działalności jest jednak branża gumowa (taśmy przenośnikowe, taśmy przenośnikowe profilowane, opony, płtyty gumowe),oraz metalowa (krążniki, łożyska)

Proponujemy doradztwo techniczne w zakresie doboru i optymalizacji produktu do rzeczywistych warunków pracy urządzenia .

Do dostarczanych przez naszą firmę towarów zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy w stanie zapewnić dogodne warunki transakcyjne aby sprostać wymogom klientów.

Taśmy przenośnikowe i opony z magazynów w kraju dostarczamy w ciągu 48 godzin, z magazynów fabryki MATADOR w terminie uzgodnionym indywidualnie z klientem. Dostawy krążników, płyt gumowych, zgarniaczy (skrobaków) ustalane są z klientem indywidualnie do każdego zamówienia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Łódzkie
Adres siedziby: ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź
Telefon: +48426135533
Fax: +48426135534
E-mail: handlexpol@handlexpol.com.pl
Web: www.handlexpol.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)