Razem 28 904 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od 2005 roku jesteśmy w Polsce wyłącznym przedstawicielem najnowocześniejszego w Chinach producenta opon Shandong Jinyu Tyres Co.,Ltd. Importujemy przede wszystkim opony na bieżnikach widocznych na poniższych zdjęciach. Firma została założona w 1995 roku i wchodzi w skład grupy Shandong Jinyu. Firma posiada 70.000.000 USD kapitału i dwa potężne zakłady produkujące opony. W chwili obecnej Jinyu Tyre Co., Ltd. produkuje ok. 1.000.000 opon rocznie (w tym opony dla samochodów ciężarowych, furgonetek i dla rolnictwa).

Oferujemy opony bieżnikowane na karkasach własnych lub powierzonych przez klienta (usługa bieżnikowania). Wzory i nazwy bieżników stosowanych w naszej firmie są firmy MIDAS/Indie. Na życzenie nakładamy bieżniki innych renomowanych firm europejskich.

Jakość oferowanych przez nas usług i towarów potwierdzana jest odpowiednimi certyfikatami wydanymi w kraju i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Nasza siostrzana firma bieżnikownia Inter Gum sp. z o.o. oferuje opony bieżnikowane do samochodów ciężarowych. Zapraszamy do zapoznania się z jej aktualną ofertą.

Zapraszamy do kontaktów z nami. Prosimy pisać, dzwonić lub skontaktować się osobiście. Nasi przedstawiciele handlowi mogą też do Państwa dojechać.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Dolnośląskie
Adres siedziby: ul. Dzieci Głogowskich 3, 67-200 Głogów
Telefon: +48768332247
Fax: +48768332247
E-mail: info@hecot.com
Web: www.hecot.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)