Razem 26 180 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy biurem rachunkowym z siedzibą w Krzeptowie, działamy na rynku od roku 2013, jednak nasza faktyczna historia sięga początków działalności 2009 roku.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej. Bogate doświadczenie, wysoki standard i jakość usług to niewątpliwe atuty naszego biura. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności. Obecnie obsługujemy firmy o zróżnicowanym profilu działalności tj. Począwszy od firm produkcyjnych, poprzez handlowe do usługowych włącznie.

Ważna jest dla nas również wygoda i czas klienta i idąc na przeciw oczekiwania naszych klientów, w cenie usług proponujemy odbiór dokumentów od klienta lub możliwość przesyłania ich zarówno drogą pocztową jak i elektroniczną w postaci skanów dokumentów.

W celu lepszej znajomości naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na www.biurok3.pl .

Zapraszamy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Dolnośląskie
Adres siedziby: ul. Tymiankowa 10, 55-080 Krzeptów
Telefon: +48717213288
Telefon 2: +48600073291
E-mail: 3kbiuro@gmail.com
Web: biurok3.pl/
E-shop: biurok3.pl/oferta
Cennik: biurok3.pl/cennik
Zdjęcia i fotografie
Biuro Rachunkowe K3 - 1
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)