Razem 29 179 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Softello jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się spółką zajmującą się produkcją oraz montażem urządzeń z segmentu Digital Signage - Totemów LCD, Ścian MultiTouch i Video, Interaktywnych Stołów Dotykowych oraz tworzeniem interaktywnych aplikacji multimedialnych.

Nasze urządzenia przeznaczone są do prezentowania treści informacyjnych i reklamowych w miejscach użyteczności publicznej.

Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz doświadczenie w branży pozwalają nam w pełni realizować stawiane wobec nas oczekiwania.
W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami naszych klientów. Dbamy o wysoki poziom obsługi. Stale się rozwijamy, przez co gwarantujemy najwyższą jakość produktów i ich innowacyjność. Dokładamy wszelkich starań, by nasze urządzenia były niezawodne, solidne i doskonałej jakości.

Wprowadzamy najbardziej nowatorskie rozwiązania dla wymagających klientów. Potwierdzeniem doskonałej jakości produktów jest współpraca z takimi markami, jak: Orange, IKEA, Samsung, Land Rover, Liberty, Intergaz, Disney Channel, Citi Handlowy, Union Investment, Auto Land i wiele innych.

Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba zaistnienia produktu, marki lub „upowszechnienia informacji”.

Jesteśmy otwarci i kreatywni.

Zrealizujemy każdy twój pomysł!

Zapraszamy do współpracy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Damaniweska 39 A
Telefon: +48668662866
E-mail: justyna.wawrowicz@softello.pl
Web: www.softello.com/pl/home.html
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)