Razem 24 924 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
24.03.2016 13:32
Cena: 94 900 Zł.
O

Wideowall dotykowy 120” na sprzedaż

Wideowall dotykowy 120” na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedamy ścianę dotykową 120”. Jest to doskonały nośnik reklamy i informacji, nowatorskie narzędzie marketingowe. Dzięki dużym rozmiarom skutecznie przykuwa uwagę. Jego niewątpliwym atutem jest atrakcyjność wizualna. Rodzaj przekazu jest wyjątkowy, dzięki czemu świetnie eksponuje markę, produkt, informację – przyciąga pomysłem, kompozycją. Jest to medium ... więcej »
Cała Polska
Firma Softello
Wideowall  dotykowy 120” i Wideowall 120” i 110” - wynajem - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja reklama wyróżniła się na tle innych i zebrała zadowalającą liczbę klientów skorzystaj z naszego rozwiązania. Wideowall dzięki dużym rozmiarom skutecznie przykuwa uwagę. Jego niewątpliwym atutem jest także duża atrakcyjność wizualna. Rodzaj przekazu jest wyjątkowy, dzięki czemu świetnie eksponuje markę, produkt, informację ... więcej »
Cała Polska
Firma Softello
24.03.2016 13:07
O

Monitory reklamowe - sprzedaż

Monitory reklamowe - sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Monitory reklamowe to rozwiązanie w pełni dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Rozmieszczone w miejscach kontaktu z klientem umożliwiają prezentację informacji o aktualnej ofercie i świadczonych usługach. Dzięki wykorzystaniu technologii multitouch przekaz wciąga i angażuje odbiorcę – nie jest on tylko biernym widzem, ale w pewien sposób uczestniczy w rek ... więcej »
Cała Polska
Firma Softello
01
Ogłoszenia 1 do 3 z 3
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)