Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
irma e-developer.info - została założona w 2007 roku i posiada jednego właściciela. Naszym głównym celem jest projektowanie i modernizm stron internetowych, internetowych portali informacyjnych oraz tworzenie i modernizacja sklepów internetowych. Ma to na celu zwiększenie sprzedaży u klientów, pełnienie funkcji promocyjnych i informacyjnych. Dodatkowo świadczy inne usługi w zakresie teleinformatycznym (między innymi serwis komputerowy), a także sprzedaż akcesoria komputerowych.

Pragniemy skupić się na zaspakajaniu potrzeb mikro, małych i średnich przedsiębiorców, a także lokalnych instytucji samorządowych. Powinni być oni zainteresowani tego typu produktami w związku z rosnącym zainteresowaniem Internetem. Jak wynika z badań Ericsson Consumer & Enterprise Lab. przeprowadzonych w kwietniu 2006r 38% Polaków regularnie korzysta z Internetu. Będzie również zaspakajać potrzeby lokalnej społeczności na usługi z zakresu napraw i modernizacji sprzętu komputerowego.

Mimo dość licznej, ale rozdrobnionej konkurencji e-developer.info zamierza przejąć znaczną część rynku poprzez zbudowanie silnej marki, której na rynku lokalnym jeszcze nie ma. Ceny usług są podobne do konkurencji, ale Firma oferuje wysoką jakość.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Józefa Bożka 1B 55-231 Jelcz – Laskowice
Telefon: +48713181743
Telefon 2: +48693-964-132
E-mail: biuro@e-developer.info
Web: www.e-developer.info
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)