Razem 31 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Namioty magazynowe stanowią atrakcyjne rozwiązanie, które możne być stosowane równie efektywnie jak tradycyjne murowane budynki. Bez zarzutu pełnią swoją funkcję w przemyśle, handlu i transporcie. O ich popularności decydują liczne korzyści. Dlaczego warto z nich korzystać i na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Koszt postawienia namiotu magazynowego jest bardziej przystępny niż koszt budowy tradycyjnego magazynu. Jednak to nie cena sprawia, że namioty magazynowe cieszą się takim zainteresowaniem. Co równie istotne są łatwe w demontażu i przenoszeniu – można je postawić bardzo szybko, w razie potrzeby sprzedać i zastąpić nowszym namiotem lub przenieść do zmienionej siedziby firmy.

Gwarancja bezpiecznego użytkowania powinna być priorytetem, dlatego namiot magazynowy lepiej zakupić u zaufanych sprzedawców. Hale z najniższej półki cenowej, najczęściej wyprodukowane w Azji, mogą ulec zniszczeniu w czasie silnego wiatru i obfitych opadów deszczu czy śniegu. Dobra firma sprzedająca hale i namioty halowe powinna realizować profesjonalny montaż, a także gwarancję na wypadek uszkodzeń.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Czereśniowa 1
Telefon: +48618134523
E-mail: info@protan-elmark.pl
Web: namiot-magazynowy24.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)