Razem 30 829 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
e-mis.pl od 1993 roku specjalizuje się w projektowaniu i urządzaniu kuchni. Szczególne zamiłowanie do prowadzonej działalności, konsekwentne dążenie do tworzenia wnętrz "pięknych i mądrych" oraz ponad 10 lat pracy w sektorze projektowania i wyposażania domu, zaowocowało bogatym doświadczeniem aranżacyjnym i głęboką znajomością rynku. Oferta firmy stale się powiększa - dziś możemy urządzić cały Twój dom.

Naszym partnerem w wyposażaniu wnętrz są najznamienitsze włoskie firmy meblowe, przez co oferta naszych usług jest o wiele bogatsza i pełniejsza. Mamy mnóstwo nowych i niepowtarzalnych wzorów mogących zadowolić najwybredniejszych klientów. Staliśmy się przez to jedną z niewielu firm na rynku oferujących piękne włoskie meble oraz artykuły wyposażenia kuchni.

Dodatkowym naszym atutem jest możliwość zamówienia sprzętu AGD czołowych producentów sprzętu godpodarstwa domowego. Naszym najbliższym partnerem w tej dziedzinie są włoskie fabryki sprzętu AGD - Candy. U nas dostaniesz sprzęt z kompletną instalacją i podłączeniem oraz gwarancjami. Przy wystąpieniu potrzeby przeróbek instalacyjnych, zaprzyjaźniona firma instalacyjna zrobi kompletne i fachowe przeróbki instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, aby w pełni wykorzystać potencjał Twojej kuchni. Pamiętaj robimy tak wiele, dla tak wielu za tak niewiele.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Wrocław
Telefon: +48601238132
E-mail: biuro@wloskiekuchnie.pl
Web: www.e-mis.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)