Razem 25 609 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma deweloperska Monday Development prowadzi sprzedaż komfortowych przestrzeni biurowych w samym sercu Poznania. Quadro Office to nowoczesne rozwiązania architektoniczne i doskonała lokalizacja. Kameralny biurowiec znajduje się u zbiegu ulic Małe Garbary oraz Bóżniczej. Położenie zapewnia bezproblemowy dojazd do ścisłego centrum miasta, lotniska Ławica oraz dworca PKP. W całym budynku można korzystać z nowoczesnej sieci telekomunikacyjnej opartej na światłowodach. Wszystkie pomieszczenia w Quadro Office są klimatyzowane, ale także posiadają system uchylania okien.

Oferujemy lokale biurowe o powierzchni od 44 do 190 m2. To doskonałe miejsce na otwarcie kancelarii notarialnej, biuro nieruchomości, siedziby firmy. ""Firma deweloperska Monday Development prowadzi sprzedaż komfortowych przestrzeni biurowych w samym sercu Poznania. Quadro Office to nowoczesne rozwiązania architektoniczne i doskonała lokalizacja. Kameralny biurowiec znajduje się u zbiegu ulic Małe Garbary oraz Bóżniczej. Położenie zapewnia bezproblemowy dojazd do ścisłego centrum miasta, lotniska Ławica oraz dworca PKP. W całym budynku można korzystać z nowoczesnej sieci telekomunikacyjnej opartej na światłowodach. Wszystkie pomieszczenia w Quadro Office są klimatyzowane, ale także posiadają system uchylania okien.

Oferujemy lokale biurowe o powierzchni od 44 do 190 m2. To doskonałe miejsce na otwarcie kancelarii notarialnej, biuro nieruchomości, siedziby firmy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Poznań
Adres siedziby: Piątkowska 116
Telefon: +48616705050
E-mail: sprzedaz@mondaydevelopment.pl
Web: www.quadrooffice.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka akcyjna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)