Razem 26 313 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma istnieje od 1996 roku .
Zajmujemy sie sprzedażą i serwisem komputerów, kas fiskalnych POSNET oraz programów do prowadzenia działalności gospodarczej, firmy WAPRO .

Zapraszamy do siedziby firmy w Warszawie gm. Białołęka oś. Tarchomin przy ulicy Światowida 47B paw. 2
lub
na zakupy do Sklepu Online sklep.elbit.waw.pl .


Nasze produkty i uslugi:
Notebooki i komputery - Sprzedajemy komputery markowe (HP, ASUS , TOSHIBA ) oraz specjalne konfiguracje bardzo nowoczesne i wydajne na specjalne zamówienie naszych klientów. Posiadamy w ofercie również pełną gamę notebooków .
Kasy fiskalne - Posiadamy w ciągłej sprzedaży wiele modeli kas frmy POSNET .
Internet i sieci komputerowe - Zajmujemy sie konfiguracją dostępu do internetu, tworzeniem sieci komputerowych , instalacją serwerów sieciowych opartych na oprogramowaniu firmy MICROSOFT oraz opracowywaniem witryn internetowych opartych na systemach CMS oraz sklepów internetowych opartych o osCommerce .
Oprogramowanie – Wiele firm opiera swoją działalność o programy zakupione u nas. Są to głównie produkty firmy WAPRO , takie jak WF-MAG – system sprzedaży, WF-KAPER – książka przychodów-rozchodów czy WF-FAKIR – pełna księgowość. Szczególnie polecamy najnowszą moduł sklepu internetowego , naszego autorstwa , korzystający w trybie onLine z danych programu magazynowego WF-MAG .
Kompletna obsługa - Wielu z naszych klientów prowadzi swą działalność, opierając się na oprogramowaniu firmy WAPRO, używając do tego zakupionych u nas komputerów i kas fiskalnych, połączonych w sieć którą także wykonujemy. Tak więc w każdej potrzebie związanej z informatyką kontaktują się zawsze tylko z jedną firmą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 03-144 Warszawa gmina Białołęka oś. Tarchomin ul. Światowida 47B paw. 2
Telefon: +4822-670-30-00
Fax: +4822-670-33-
E-mail: elbit@elbit.waw.pl
Web: www.elbit.waw.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)