Razem 27 654 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witamy na stronach sklepu komputerowego ELCOM w Olkuszu.

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu nową stronę internetową firmy, wraz z upływem czasu mamy nadzieję na poszerzenie funkcjonalności oraz zawartości merytorycznej naszej strony, dostosowując ją do potrzeb naszych klientów.

Nie mniej to co już teraz jest dostępne na naszych stronach pozwala na pełną komunikację naszych klientów z nami poprzez ten serwis. Do Państwa dyspozycji został uruchomiony formularz w dziale kontakt, dzięki któremu mogą Państwo do nas pisać zapytania w sprawie cen oferowanych przez nas usług oraz towarów. Z przyjemnością odpowiemy również na pytania dotyczące serwisu komputerowego.

Aby jednak uzyskać bardzo szybko odpowiedź istnieje również możliwość kontaktu poprzez komunikator Gadu-Gadu. Numer do sprzedawcy oraz aktualny stan (dostępny / zajęty / niedostępny) jest widoczny pod danymi adresowymi w lewym menu. Dzięki tym zmianom będą Państwo mogli bez konieczności wychodzenia z domu sprawdzić dostępność oraz ceny interesujących Państwa usług i towarów.

Zamieszczamy również na stronie cenniki wybranych towarów - aktualnie płyt CD/DVD. Niebawem również znajdą się na stronie oferty promocyjne.

Zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony oraz na zakupy w naszym sklepie przy ul. Kazimierza Wielkiego 47 w Olkuszu czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 17 oraz w soboty 10 -13.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kazimierza Wielkiego 47 32-300 Olkusz
Telefon: +4832754-75-91
Web: www.elcom.net.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)