Razem 28 080 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Producent opakowań tekturowych, firma VIKI FAMILY z Warszawy, to kompleksowe rozwiązania w dziedzinie opakowań klapowych, fasonowych i ozdobnych. Oferujemy pełną obsługę –projekt, wykonanie i testowanie prototypu, produkcję wraz z dostarczeniem gotowego produktu. Nowoczesny park maszyn, długoletnie doświadczenie i posiadane certyfikaty gwarantują najwyższą jakość naszych opakowań.
VIKI FAMILY istnieje od 1981 r. Dziś, dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, to jeden z czołowych producentów opakowań kartonowych. Produkuje opakowania klapowe i fasonowe z tektury falistej i litej, z nadrukiem flexograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane).
Nasze opakowania tekturowe, to projekty przygotowane indywidualnie, pod konkretne potrzeby klienta. Szeroki park maszynowy pozwala na produkcję opakowań w dowolnym wymiarze i fasonie, w niewielkim nakładzie oraz gwarantuje krótki termin realizacji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Okuniewska 3, 05-079 Zabraniec
Telefon: +48223806134
E-mail: viki@viki.com.pl
Web: viki.com.pl
E-shop: kraften.pl
Zdjęcia i fotografie
Viki Family Przemysław Jastrzębski Produkcja Opakowań - 1Viki Family Przemysław Jastrzębski Produkcja Opakowań - 2Viki Family Przemysław Jastrzębski Produkcja Opakowań - 3Viki Family Przemysław Jastrzębski Produkcja Opakowań - 4
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
opakowania kartonowe klapowe i fasonowe z tektury falistej i litej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane).
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
opakowania kartonowe klapowe i fasonowe z tektury falistej i litej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane).
Oferta usług:
projekt opakowania tekturowego, wykonanie i testowanie prototypu, produkcję wraz z dostarczeniem gotowego produktu
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)