Razem 30 057 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma EMITER Usługi Biurowo-Komputerowe powstała w 1999. Przeszła długą drogę aby móc zaoferować Państwu obecne usługi i produkty. Obecnie najważniejszym produktem jest program "REJESTR KORESPONDENCJI".
Oprócz oprogramowania proponujemy również usługi w zakresie budowy sieci komputerowych, administracji tymi sieciami, opracowywanie niezbednej dokumentacji wymaganej ustawą o ochronie danych osobowych (pisanie zarządzeń wewnętrznych, planów archwizacji, itp.), itp. usługi związane z funkcjonowaniem sieci komputerowej.
Kolejną usługą jest dokonywanie bieżącej konserwacji sprzętu komputerowego i sieciwego, prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaniem konserwacji i naprawy oraz modernizacji, dokonywanie modernizacji, naprawy, składanie nowych komputerów i serwerów, instalacja oprogramowania i konfiguracja (LINUX, Windows), itp.
Zajmujemy się również profesjonalnym przepisywaniem prac dyplomowych, z wykorzystaniem najlepszych narzędzi (OpenOffice, Scribus, GIMP) jak również ich drukiem.
Posiadamy bogatą bazę sterowników do wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego. Dla naszych klientów baza udostępniana jest za darmo. Natomiast dla pozostałych za symboliczne 2zł/plik sterownika. Opłata w postaci sms-a. Nie jest to opłata za sterwonik, a za dostęp do serwisu.
Właściciel inż. Adam Aniołek
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 83-110 Tczew ul. Wąska 22/1
Telefon: +48(0-58)7775301
Telefon 2: +48604336600
E-mail: biuro@emiter.no-ip.pl
Web: emiter.no-ip.pl/emiter/
Osoby kontaktowe
  • Adam Aniołek
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)