Razem 28 864 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Techmarket.pl powstał w czerwcu 2004, aby umożliwić klientom w Polsce wybór interesującego sprzętu elektronicznego spośród wielu marek producentów po nalepszych cenach rynkowych. Techmarket.pl dokłada wszelkich starań aby prezentowna oferta zawsze nadążała za nowościami na rynku. Specjaliści z wybranych branż towarów stale śledzą trendy w technologii elektroniki użytkowej. Techmarket.pl uczestniczy w największych targach sprzętu elektronicznego, na których oferowane są najnowsze produkty, często wiele miesięcy zanim trafią do Polski.

Nowoczesna metoda zakupów

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii internetowych Techmarket.pl oferuje stale zwiekszającą się liczbę produktów i jednocześnie zapewnia możliwość przejrzenia katalogu i porównania wielu modeli poszukiwanego sprzętu bez koniecznosci udawania się do sklepów detalicznych. Zakupów można dokonywać w sklepie internetowym Techmarket.pl, na aukcjach Allegro, telefonicznie przez Infolinię 801 331 999. Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem poczty polskiej i firmy kurierskiej. Zamówienie można również odebrać osobiście w siedzibie firmy lub na specjalną prośbę poprzez kuriera miejskiego.Produkty oferowane w Techmarket.pl są sprawdzone i opisane przez specjalistów, którzy chętnie udzielają porad i konsultacji zaiteresowanym klientom. Kupując sprzęt w Techmarket.pl masz gwarancję fachowej i przyjaznej obsługi.

Techmarket.pl oferuje: aparaty cyfrowe, akcesoria fotograficzne, kamery cyfrowe, odtwarzacze i nagrywarki DVD, komputery i palmtopy, monitory, sprzęt audio, radiotelefony, urządzenia peryferyjne do komputerów. Każdego dnia dodawane są dziesiątki nowych produktów i nowe kategorie sprzętu.

Najniższe ceny

Specjaliści Techmarket.pl dbają o zapewnienie najniższych możliwie cen na oferowane produkty. Dzięki współpracy bezpośrednio z producentami, Techmarket.pl posiada w swojej ofercie wiele produktów w cenie nawet 50% niższych niż sklepy detaliczne. Producenci w pewnych okresach mogą sprzedać swoje produkty poniżej własnych kosztów, aby zapobiec stratom z powodu zmniejszonej sprzedaży. Umożliwia to organizowanie specjalnych promocji w Techmarket.pl po niespotykanie niskich cenach.

W przypadku droższego sprzętu zapewniamy korzystne systemy ratalne w Lukas Bank i GE Capital. Możliwe są także zakupy na fakturę VAT oraz płatności za pobraniem przy odbiorze.

Gwarancja Jakości i Satysfakcji

Wszystkie oferowane przez Techmarket.pl produkty są nowe i najwyższej jakości. Posiadają pełną gwarancję producenta, a zespół obsługi klientów zapewnia pomoc techniczną w przypadku problemów oraz pomaga w szybkich naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

W przypadku niezadowolenia z zakupu Techmarket.pl zapewnia możliwość zwrotu lub wymiany sprzętu na inny. Pełna satysfakcja naszych Klientów jest udokumentowana w niezależnym serwisie komentarzy Allegro, który przyznał sklepowi Techmarket.pl tytuł SuperSprzedawcy oraz publikuje opinie kupujących o wrażeniach z zakupów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Nabycińska 19,53-677 Wrocław
Telefon: +48713432733
E-mail: info@techmarket.pl
Web: techmarket.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)