Razem 27 233 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
irma "EMTRON" powstała w 1990r. W wyniku sprywatyzowania się serwisu IBM w Zakładzie Obsługi Technicznej Polskiej Akademii Nauk. Od czasu powstania firma aktywnie działa na polskim rynku w zakresie drukarek, komputerów i elektronicznych urządzeń peryferyjnych. Pracownicy naszej firmy legitymują się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie komputerowej techniki biurowej. Dzięki temu potrafimy rozwiązywać bardzo nietypowe problemy naszych klientów. Byliśmy serwisem gwarancyjnym firmy Lexmark.

Posiadamy status IBM Business Partner nadany za wieloletnią współpracę oraz obsługę klientów IBM. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy sprzęt takich firm jak: IBM, Hewlett-Packard, Lexmark itp. Dostawa gratis na terenie Warszawy to gwarancja niskich cen zakupu jak również ekspresowych dostaw.

Naszym następnym atutem jest serwis, który pomoże Państwu w trudnych chwilach, kiedy zawodzi sprzęt nawet najwyższej jakości. Od 1996 roku rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż sprzętu specjalistycznego, komputerowego oraz oprogramowania dla osób niewidomych i niedowidzących. Od 1999 prowadzimy również biuro rachunkowe.

Materiały eksploatacyjne do biur
Serwis
Sprzęt dla osób niewidomych i słabowidzących
Biuro rachunkowe
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Popularna 8 02-473 Warszawa
Telefon: +48(0-22)8635555
Telefon 2: +48(0-22)8735555
Fax: +48(0-22)8735
E-mail: emtron@emtron.com.pl
Web: www.emtron.com.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)