Razem 29 440 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma nasza powstała w 1997 roku. Od samego początku postawiliśmy na jakość usług, sprzętu i obsługi, co zaowocowało ogromną rzeszą klientów oraz wieloma udzielonymi rekomendacjami.


Staramy się z każdym klientem nawiązać współpracę oferując opiekę nad zakupionym lub posiadanym sprzętem. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę łącznie z materiałami eksploata- cyjnymi, naprawą, konserwacją i.t.p. W każdej chwili służymy fachowym doradztwem w zakresie sprzętu i oprogramowania. Dla ułatwienia wykonania modernizacji, czy rozbudowy prowadzimy skup i sprzedaż używanych części zakupionych u nas jak i w innych źródłach.

Oferowany przez naszą firmę sprzęt komputerowy jest składany według życzenia klienta. Każdy zakup poprzedzony jest rozmową mającą na celu dokładne określenie konfiguracji sprzętu dostosowanej do potrzeb dzisiejszych i przyszłych oraz możliwości finansowych klienta. Wszystkie zakupione w firmie „Endor Komputer” części, peryferia i oprogramowanie są wyceniane według aktualnych cen. Zakupione w naszej firmie zestawy komputerowe są dostarczane na terenie Bydgoszczy i montowane u klienta BEZPŁATNIE, natomiast poza Bydgoszczą za niewielką opłatą.


Zarówno przy zakupie nowego jak i przy posiadanym sprzęcie pomo- żemy przy doborze niezbędnego oprogramowania do domu i biura, dla amatora i profesjonalisty.

Jako jedna z nielicznych firm komputerowych posiadamy mobilne POGOTOWIE KOMPUTEROWE, które jest do Państwa dyspozycji od rana do wieczora. W dobie ciągłego braku czasu usługi te cieszą się ogromną popularnością ze względu na szybkie dotarcie do klienta i usunięcie problemu, czy awarii na miejscu.


Skorzystać możecie Państwo z naszych usług związanych z internetem. Oferujemy w ko- rzystnych cenach konta poczty elektronicznej, czy strony WWW.


Dla indywidualnego klienta prowa- dzimy w przystępnych cenach domowe szkolenia w dogodnym dla niego czasie i z wybranych zagadnień.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. A. G. Siedleckiego 30 85-868 Bydgoszcz
Telefon: +48523750921
Telefon 2: +48602629899
Fax: +4852345-1-34
E-mail: biuro@endor.com.pl
Web: www.endor.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)