Razem 25 562 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Bronx HIFI-MARKET jest jedną z firm zrzeszonych w sieci MIX electronics.

Firma MIX electronics S.A. jest polską siecią handlową hurtowni i salonów sprzedaży detalicznej sprzętu: AUDIO-VIDEO, TV, AGD, GSM. Działamy na polskim rynku od roku 1991. Posiadamy autoryzację wszystkich liczących się na rynku polskim producentów tego sprzętu.

Od roku 1997 firma działa jako Spółka Akcyjna. Nieprzerwanie od 1998 firma notowana jest w grupie 500 największych podmiotów gospodarczych kraju w prestiżowych rankingach tygodnika „POLITYKA” oraz miesięcznika „WPROST”.

Firma Bronx współpracuje z firmą Capital Bank w zakresie zakupów ratalnych z oprocentowaniem 0% na zakupione u nas artykuły RTV, bierze także udział w specjalnym programie stworzonym przez firmę Capital Bank: Program NonStop.

Program NonStop został stworzony dla najlepszych klientów Banku. Doceniając okazane nam zaufanie oraz terminowe spłacanie rat, pragniemy zapewnić najlepszym Klientom wyjątkowe przywileje. Uczestnicy Programu mogą korzystać ze specjalnych promocji handlowych, doskonałych warunków kredytowych i uproszczonych procedur w naszym Banku. Zapraszamy do korzystania z przywilejów Programu NonStop.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 45-056 OPOLE ,ul. KOŚNEGO 18
Telefon: +48774025280
E-mail: bronxop@poczta.wp.pl
Web: www.bronx.go3.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)