Razem 29 598 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Exanet zajmuje się realizacją projektów teleinformatycznych w zakresie budowy infrastruktury informatycznej. Opieramy się na najnowocześniejszych rozwiązaniach sprzętowych i systemowych.Specjalizujemy się w projektowaniu sieci komputerowych oraz we wdrażaniu oprogramowania Open Source. Stawiamy przede wszystkim na jakość i zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa systemów klienta przy całkowitym zachowaniu funkcjonalności.

Naszymi klientami są przedsiębiorstwa, które dostrzegły szanse rozwoju w zastosowaniu technologii informatycznych. Proponujemy im zaawansowane rozwiązania, które umożliwiają zaistnienie w sieci oraz realizowanie swoich planów i aspiracji związanych z szybkim i bezpiecznym przepływem informacji.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów w dziedzinie projektowania sieci informatycznych, administracji systemami operacyjnymi i bezpieczeństwa sieciowego, których umiejętności poparte są certyfikatami firm wiodących na rynku technologii IT.Nasi pracownicy profesjonalnie podchodzą od każdego zlecenia, starając się zapewnić pomoc na najwyższym poziomie merytorycznym. Bezboleśnie przeprowadzają klienta przez wszystkie fazy wykonania zlecenia: od etapu analizy potrzeb do zaimplementowania rozwiązań.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Garbary 106 61-757 Poznań
Telefon: +48618411189
Telefon 2: +48618520090
Fax: +48618411189
E-mail: office@exanet.pl
Web: www.exanet.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka jawna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)