Razem 28 941 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Na rynku działamy od 2004 roku. Cechuje nas profesjonalizm i metodyczne podejście do prowadzonych projektów. Zespół nasz tworzą ludzie młodzi, doskonale wykształceni oraz posiadający doświadczenia z udziału w prestiżowych projektach krajowych i zagranicznych. Doskonale wiemy, na czym polega tworzenie oprogramowania i chętnie podejmujemy wyzwania. Działamy w oparciu o standardy, „dobre praktyki” oraz procedury, nieprzerwanie doskonaląc się zgodnie z doktryną kaizen. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy racjonalnemu podejściu do prowadzenia biznesu oraz stawianiu długookresowych celów. Nieważne czym zajmuje się Twoja firma.
Jest coś co nas łączy – profesjonalne podejście do biznesu.

Szycie na miarę.
Wymagamy dużo wobec siebie i rozumiemy wymagających klientów. Nie stosujemy schematycznych rozwiązań ponieważ dla nas ludzie nie są schematyczni. Staramy się jak najlepiej dopasowywać swoje projekty do potrzeb naszych klientów. Potrzebujesz czegoś „szytego na miarę”? Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Internet jest wielki i nieskończony („The Net is vast and infinite”). Nie oznacza to wcale, że trzeba się w nim zgubić. Firma „Eye of Horus Solutions” poprowadzi Ciebie i Twoją firmę przez bezkresne wody Internetu.

Przyszłość.
Nasz zespół analityków, programistów i grafików to doskonale funkcjonująca struktura. Nieustannie prowadzimy szkolenia dla przyszłych pracowników, poszerzamy swoją wiedzę i przypatrujemy się nowinkom by być zawsze w czołówce. By zawsze sprostać Twoim wymaganiom.


Strony internetowe
Zatrudniasz setki osób a Twoje produkty eksportujesz na cały świat? Może prowadzisz małe studio urody na osiedlu? Dla nas Twój biznes jest wart promowania. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron www. Poważnie podchodzimy do małych projektów i nie boimy się dużych wyzwań. Stworzone przez nas portale pomogły naszym klientom wyraźniej zaistnieć na rynku.

Portale społecznościowe
Czy wiesz gdzie bawią się Twoi znajomi? A może chcesz spotkać przyjaciół z dawnych lat? Chcesz poznać ludzi pasjonujących się nurkowaniem? Załóż swój własny portal społecznościowy! Jeśli tylko masz dobry pomysł i w niego wierzysz, musi się udać! Pomożemy Ci stworzyć przyjazną dla użytkowników platformę w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Ty też możesz odnieść sukces niczym nasza… nasi wspólni znajomi :)
Portale korporacyjne i aplikacje internetowe
Podejmiemy się stworzenia zaplecza dla Twojego biznesu, które będzie Ci służyć w każdym miejscu i chwili – o dowolnej godzinie, we wszystkich krajach świata.

Pozycjonowanie
Twój produkt jest najlepszy ale konkurencja nie śpi? Klienci mówią, że ciężko odnaleźć Cię w sieci? Są na to sposoby. Możemy pochwalić się doskonałymi wynikami pozycjonowania firm działających w branży o silnej rozwiniętej konkurencji. Spraw aby do Twojej strony trafili klienci, na których najbardziej Ci zależy.

Sklepy internetowe
Wynajem lokalu i czynsz są problemem nie mówiąc już o magazynowaniu towaru. Dotarcie do firmy jest niemożliwe z powodu korków? Znamy najlepszą lokalizację dla Twojego biznesu. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych (wg. indywidualnych potrzeb zamawiającego), zaawansowanych systemów zarządzania treścią stron www oraz portali społecznościowych. Najnowsze technologie są w zasięgu Twojej ręki. Pozwól swoim klientom poczuć komfort internetowej obsługi!
Bazy danych
Siła jest niczym jeśli nie można jej kontrolować. Ty i Twoi pracownicy potrzebujecie szybkiego dostępu do wszystkich danych? „Eye of Horus Solutions” podchodzi do spraw informacji bardzo nowocześnie i kompleksowo. Tworzymy bazy danych dla naszych klientów na miarę ich potrzeb dzięki wnikliwej analizie i wsłuchaniu się w ich potrzeby.
Power is nothing without control – Pirelli
Aplikacje dla systemów rodziny Microsoft Windows
Zajmujemy się tworzeniem "klasycznych" aplikacji dla systemów Microsoft Windows. Potrafimy dobrać właściwe rozwiązanie dla problemu. W sytuacjach, w których potrzebna jest wygoda wprowadzania danych typowa dla aplikacji systemów Windows - tworzymy aplikacje "okienkowe" dla tego systemu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Brzeźna 3 90-303 Łódź
Telefon: +48426402090
E-mail: biuro@eoh.pl
Web: biuro@eoh.pl
Osoby kontaktowe
  • Adrian Biczysko
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)