Razem 31 148 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jednym z mało znanych, ale dobrze rokującym na najbliższe lata, sposobem poszukiwania oszczędności w prowadzeniu firmy jest sięgnięcie po fotowoltaikę. Inwestycja we własną elektrownię słoneczną to nietypowy sposób pozyskiwania z jednej strony prądu, z drugiej strony, również pomnażania zysków własnego przedsiębiorstwa. Obecnie, dzięki nowym zapisom w ustawie o Odnawialnych Źródłach Energii, każdy producent energii, który nie spożytkuje prądu na swój własny użytek, może odsprzedać energię zakładowi energetycznemu. Ceny odkupu są również odgórnie ustalone i korzystne dla osób posiadających instalacje fotowoltaiczne.
Zasadą działania fotowoltaiki jest pozyskiwanie energii elektrycznej dzięki uderzaniu promieni słonecznych w ogniwa fotowoltaiczne upakowane w panelach słonecznych zamontowanych zwykle na dachach budynku, po najlepiej doświetlonej Słońcem stronie, lub na elewacjach.
Obecnie jest również doskonały moment na to, by zainteresować się fotowoltaiką, ponieważ dostępne są dofinansowania na fotowoltaikę – są to zarówno dotacje centralne, jak i samorządowe lub regionalne - dzięki którym inwestycja znajduje się w zasięgu możliwości jeszcze większej liczby potencjalnych producentów elektryczności. Dzięki temu kwestia opłacalności fotowoltaiki często nie stanowi przeszkody, ponieważ inwestycja dokonana w odpowiednim miejscu i z dotacją, jest inwestycją opłacalną na wiele lat w przód.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kazimierza Wielkiego 58/7
Telefon: +48122002100
E-mail: elvepl00@gmail.com
Web: elve.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)