Razem 27 420 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep Internetowy "MIRAJ" zajmuje się sprzedażą urządzeń prezentacyjnych. W swojej ofercie posiadamy zarówno projektory multimedialne jak i ekrany wizyjne oraz inne urządzenia takie jak wizualizery, tablice interaktywne, tablice kopiujące, ekrany plazmowe, kable, wskaźniki, akcesoria. Wszystkim naszym klientom oferujemy nie tylko możliwość zakupu sprzętu w atrakcyjnej cenie, ale także, dzięki wysokiej specjalizacji, gwarantujemy fachową poradę w kwestii zastosowania odpowiedniego sprzętu.

W ofercie 6.000 modeli lamp do wszystkich projektorów. Możemy zaoferować Państwu lampy do ponad 500 najbardziej popularnych projektorów, zarówno dostępnych w sprzedaży, jak i już wycofanych.

W ofercie sklepu internetowego znajdziecie Państwo również szeroką gamę produktów prezentacyjnych firmy BI-OFFICE, łączących elegancję i najwyższą jakość wykonania: tablice sucho ścieralne i informacyjne, tablice korkowe, tablice osobiste, planery magnetyczne, flipcharty, gabloty informacyjne oraz akcesoria do tablic (chusteczki, gąbki, markery itp
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Dworcowa 45, 46-090 Popielów
Telefon: +48665754002
E-mail: miraj@interia.eu
Web: projektoryopole.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)