Razem 27 454 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Śnimisie powstała jako odpowiedź na potrzeby ludzi poszukujących mebli do sypialni w prostej formie. Nasze nowoczesne łóżka charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale również wysoką jakością wykonania oraz rozsądnymi cenami.

Do powstania mebli zainspirowały nas dawne konstrukcje drewniane, które tworzone były bez gwoździ. Z tego też względu łóżka Śnimisie budowane są nie z drewna, tylko ze sklejki, która charakteryzuje się lekkością oraz wytrzymałością. Powodem są specjalnie wycięte krzyżujące się warstwy drewna. Elementy ze sklejki wycinane są tak, aby można było zmontować je samemu bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi oraz kleju – wystarczy tylko w odpowiedni sposób docisnąć części w odpowiednie miejsce, aby złożyć łóżko własnoręcznie.

Umeblowanie Śnimisie to wiele nowoczesnych oraz praktycznych mebli do sypialni. Główną grupę kolekcji stanowią łóżka ze sklejki. Są oferowane jako łóżka dla młodzieży, łóżka dziecięce oraz dla dorosłych i są wytwarzane w wielu wielkościach – pod materace 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200. Proponowane modele posiadają wygodne zagłówki, mogące spełniać funkcję półki.

Można zamówić do nich wysuwane szuflady na pościel oraz stoliki nocne. Dodatkowo łóżka są oferowane z dopasowanymi stelażami. Łóżka drewniane Śnimisie to projekty projektantów z pracowni 81.WAW.PL. Drewno które wykorzystujemy do wytwarzania pochodzi z polskich lasów. Produkcja również ma miejsce w Polsce.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Rozbrat 44a lok. 200
E-mail: sni_mi_sie@o2.pl
Web: snimisie.pl/category/lozka
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)