Razem 26 481 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
FACTOR SERVICE jest firmą wspomagająca działanie struktur informatycznych innych podmiotów gospodarczych, poprzez częściowe lub kompleksowe przejęcie odpowiedzialności za wskazane obszary informatyczne.

Pośrednio poprzez nasze usługi przyczyniamy się do zwiększenia efektywności prowadzenia działalności, jak również zwiększenia koncentracji na wynikach finansowych naszych klientów w ramach właściwych im struktur branżowych.

Wsparcie struktury informatycznej oferowane przez FACTOR SERVICE umożliwia m.in. redukcję struktury organizacyjnej, co za tym idzie problemów operatywnych z nią związanych, a w większości przypadków wpływa na lepszą realizację wymiernych celów rynkowych, takich jak: wzmocnienie pozycji rynkowej, zwiększenie skali działania firmy, polepszenie i zintensyfikowanie realizacji celów ekonomicznych zakładu.

Poprzez zakres i formę współpracy jaką oferujemy pragniemy uzyskać jak i utrzymać status firmy, która zawsze jest w stanie sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 81-522 Gdynia ul. Orłowska 78
Telefon: +48(58)7188830
E-mail: biuro@factor-service.com.pl
Web: www.factor-service.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)