Razem 27 188 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "MARTOM" Jan Bazarewicz jest firmą rodzinną powstałą w 1992 roku. W początkowym okresie naszej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie importem opon używanych z Niemiec.

W roku 1996 rozbudowaliśmy infrastrukturę naszej firmy o nowe budynki i rozszerzyliśmy ofertę o usługi wulkanizacyjne oraz sprzedaż nowych opon do samochodów osobowych i dostawczych renomowanych producentów, tj. MICHELIN, KLEBER, BFGOODRICH, GOODYEAR, DUNLOP, FULDA, BARUM itd. W tym samym czasie otrzymaliśmy autoryzację od Stomil Olsztyn i T.C. Dębica.

W roku 1997 uruchomiliśmy serwis mechaniki pojazdowej, jednocześnie otrzymując autoryzację na prowadzenie serwisu olejowego od CASTROL i ELF. Od roku 2002 należymy do ogólnopolskiej sieci serwisów oponiarskich POLSKI SERWIS OPONY co dodatkowo gwarantuje niskie ceny i wysoką jakość produktów. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do Państwa życzeń.
Dla nas satysfakcja klienta to najlepszy dowód wysokiej jakości usług opartych o najnowsze technologie oraz nasze wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Podlaskie
Adres siedziby: ul. Kawaleryjska 28, 15-427 Białystok
Telefon: +48857454859
Fax: +48856632472
E-mail: biuro@martom.bialystok.pl
Web: www.martom.bialystok.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)