Razem 29 449 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "MAKULSKI OPONY - SERWIS" jest firmą działającą w branży oponiarskiej od 1978 roku. Na rynku pilskim istniejemy od roku 1997 , krusząc dotychczasową hegemonię firm , dla których staliśmy się konkurencją , a także bodźcem do podniesienia jakości świadczonych usług.

Prowadzenie serwisu opon to nie tylko handel ogumieniem, to także fachowe doradztwo, świadczenie usług w zakresie naprawy i wymiany ogumienia, ciągłe udoskonalanie umiejętności oraz inwestycje w pracowników i kosztowny sprzęt.

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na świadczone przez nas usługi w 1999 roku stworzyliśmy i kompleksowo wyposażyliśmy auto serwisowe, które jest mobilną miniaturą warsztatu, zdolną do rozwiązania każdego problemu z dala od naszej siedziby.

Posiadamy cztery oddziały firmy; Piła , Koszalin , Człuchów , Barkowo. Obsługujemy zarówno stałych kontrachentów - wiele firm posiadających własne floty spedycji , jak i osoby prywatne. W naszych magazynach znajduje się około 20 tyś. opon , co gwarantuje krótki czas oczekiwania na wykonanie zlecenia. Sprzedajemy i montujemy opony zarówno zachodnich jak i polskich producentów:

Goodyear , Dunlop , Fulda , Sava , Dębica , Michelin , BFGoodrich , Taurus , Kormoran , Kleber , Bridgestone , Firestone , Dayton , Pirelli , Trelleborg , Ceat , Metzeller , Continental , Uniroyal , Semperit , Toyo , Matador , Nokian , Vredestein.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Lutycka 55, 64-920 Piła
Telefon: +48672152045
Fax: +48672152045
E-mail: serwis@makulski.pl
Web: www.makulski.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)