Razem 28 080 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Huta Szkła Kryształowego Spółka Akcyjna w Zawierciu powstała na bazie byłej (w upadłości) Huty Szkła Gospodarczego Zawiercie. Obecnie jesteśmy nowym podmiotem, który oferuje historię od 1884r., tradycję w kraju i za granicą, jakość a jednocześnie 100%-wą rzetelność i płynność finansową..
Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzedaży, płynności dostaw, gwarancję jakości towaru i jakości obsługi.
Jako jedyni posiadamy Certyfikat Narodowego Instytut Zdrowia H-HŻ-6071-235/15/D co stanowi gwarantowaną jakość naszych kryształów czyli min. 24% PbO co w oczach znających się klientów podnosi znacznie wartość produktu jakim jest prawdziwy - KRYSZTAŁ.

Naszą najbardziej rozpoznawalną i wyłącznie naszą linią jest linia „Monica” produkowana od 1968r., która stała się i nadal jest bestselerem na naszym rynku. Oczywiście wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów huta rozszerzyła produkcję o linie kieliszkowe ”Windsor”, ”Wilanów” i „Oxford”.
Nasze produkty formowane są ręcznie dzięki czemu zachwycają swym pięknem i niepowtarzalnym kształtem a własna pracownia wzornictwa pozwala nam na projektowanie wyrobów o różnych formach, wielkościach i szlifach.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kieliszków do:
wina
szampana
koniaka
wody
wódki
likieru
piwa
także szklanek, karafek, wazonów i wiele innych produktów w różnej formie jak również kolorze (mix).
Na formach naszych kryształów wykonujemy różne szlify, loga, motywy i wzory wg upodobań klienta.
Z całej gamy oferowanych przez nas wyrobów kryształowych możecie Państwo jak również Wasz klient skompletować dowolny zestaw, który zadowoli i spełni najwyższe oczekiwania.


Istotnym naszym atutem jest również to, iż każdy wzór jesteśmy w ramach reklamacji odtworzyć nawet wzory, które w danej chwili nie są już produkowane czyli klienci nie muszą się obawiać o braki w swoich ulubionych zestawach mimo upływu czasu i zmiany wzornictwa.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Zawiercie 42-400 Ul.Towarowa 18
Telefon: +48508491296
E-mail: n.piechowicz@hskzawiercie.pl
Web: www.hsg.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka akcyjna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)