Razem 28 458 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zespół godny Twojego zaufania

Kadrę kierowniczą naszej firmy stanowią specjaliści, absolwenci renomowanych uczelni informatycznych, m.in. Uniwersytetu Warszawskiego. Nasze doświadczenie zaowocowało rozpoznawalnością w środowisku, między innymi dzięki wielu autorskim publikacjom. Zdobyliśmy zaufanie wielu firm z różnorodnych branż, skutecznie budując z naszymi Klientami stabilne, długoterminowe relacje.

Sprawne działanie firmy to skuteczność i jakość. Współcześnie o sukcesie bardzo często decydują odpowiednie systemy informatyczne. Nasz priorytet to ich optymalizacja. Tak jasno postawiony cel pozwala nam szybko uzyskać efekty i ulepszyć działalność naszych Klientów. Systemy informatyczne powierzone naszej opiece zyskują stabilność i niezawodność. To podstawowe cechy stanowiące o zaufaniu użytkowników i Klientów dla Twojej firmy.

Pod osobną marką Akademia Linuksa prowadzimy autorskie szkolenia związane z administracją systememami Linux, programowaniem i narzędziami programistycznymi, bazami danych, sieciami i bezpieczeństwem IT oraz oprogramowaniem biurowym. Oferta obejmuje kilkumiesięczne kursy (w trybie zaocznym i wieczorowym) oraz klasyczne, krótsze szkolenia tematyczne. Oferujemy również szkolenia na zamówienie - dostosowując program, poziom oraz terminy do potrzeb firmy. Prowadzimy szkolenia nietypowe i zaawansowane, w naszych salach w Warszawie, lub w wybranym miejscu i czasie na terenie całego kraju.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9 01-015 Warszawa
Telefon: +48226364163
Telefon 2: +48226364162
Fax: +48226367662
E-mail: biuro@fiok.pl
Web: www.fiok.pl/pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)