Razem 26 449 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją namiotów ekspresowych o szerokich zastosowaniach. W naszej pracy stawiamy na jakość, dlatego też oferujemy namioty, w których zadbaliśmy o każdy detal. Mniej niż 30 sekund potrzebnych na rozłożenie namiotu ekspresowego Vitabri sprawia, że jest on wygodnym rozwiązaniem dla każdego handlowca, wystawcy itp. Nasze namioty handlowe mogą być pokryte nadrukami reklamowymi, które zwiększą widoczność stoiska. Oprócz produkcji i sprzedaży, oferujemy również wynajem namiotów. Nasza wypożyczalnia dysponuje bazą 100 namiotów, a dodatkowo możemy sprowadzić ich jeszcze kilkaset z naszej francuskiej siedziby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych namiotów!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Św. Rocha 89 42-200 Częstochowa
Telefon: +48343697139
Telefon 2: +48343685608
E-mail: vitabri@do-firm.pl
Web: www.vitabri.pl/
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
Produkujemy namioty ekspresowe przeznaczone m.in. dla handlu, na imprezy masowe, na targi, konferencje i wystawy. Wykonujemy nadruki, dzięki którym zmienisz swoje namioty w namioty reklamowe i przyciągniesz do swojego stoiska nowych klientów.
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
Sprzedajemy produkowane przez nas namioty ekspresowe, a także akcesoria, pozwalające urządzić w nich funkcjonalne i efektowne stoisko.
Oferta usług:
Oprócz sprzedaży namiotów, oferujemy ich wynajem. Nasza wypożyczalnia może dostarczyć namioty na miejsce i zająć się ich montażem.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)