Razem 29 616 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Logo Power fruits

Power fruits

z sekcji Owoce
Tekstowe informacje o firmie
Owoce jagodowe - maliny, porzeczki, borówki i truskawki – można podać na wiele sposobów. Wspaniale sprawdzają się jako deser – w formie dodatku lub same, a także w słodkich i wytrawnych daniach. Nasze lokalne owoce są równie smaczne i zdrowe co te egzotyczne, takie jak jagody goji. Owoce z mocą – power fruits – bardzo dobrze wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie, a do tego są bardzo smaczne. Owoce jagodowe to zwykłe owoce o niezwykłych właściwościach.
Dzięki spożywaniu europejskich owoców jagodowych dbamy o nasze zdrowie i dostarczamy naszemu organizmowi wiele potrzebnych substancji. Truskawki zawierają duże ilości witamin z grupy B, witaminy C i makroelementów: magnezu, potasu, cynku, jodu, miedzi i fosforu.
Dzięki spożywaniu europejskich owoców jagodowych dbamy o nasze zdrowie i dostarczamy naszemu organizmowi wiele potrzebnych substancji. Truskawki zawierają duże ilości witamin z grupy B, witaminy C i makroelementów: magnezu, potasu, cynku, jodu, miedzi i fosforu. Porzeczki dostarczają nam wielu składników, takich jak witaminy C, PP i E. Zasobne w witaminy A i C, przeciwutleniacze, fosfor, wapń, magnez sód i żelazo borówki pomogą nam utrzymać formę. Maliny zawierają duże ilości błonnika pokarmowego, czyli pektyny, a także duże ilości witamin i minerałów, takich jak magnez, wapń i żelazo.
Warto pamiętać o tym, że owoce są jednym z ważniejszych elementów naszej diety. Oprócz pysznego smaku i urozmaicenia naszego jedzenia, oferują wiele cennych substancji dla naszego organizmu. Powinno się po nie sięgać kilka razy dziennie. Pomogą nam one zadbać o zdrowie, doskonałe samopoczucie i lepszy wygląd. Jeśli nie macie pomysłu, jak wpleść truskawki, borówki, porzeczki czy maliny w swoją dietę, możecie sprawdzić przepisy pod adresem http://www.power-fruits.eu/#/przepisy. Oprócz nich w serwisie można znaleźć wiele ciekawych informacji czy artykułów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zależy nam na tym, by wielu ludzi na nowo odkryło zwykłe owoce, jakimi są maliny, truskawki, borówki czy czarne porzeczki.
Przeprowadzając tę kampanię chcemy zwiększyć poziom spożycia owoców jagodowych w pięciu krajach: Polsce, Szwecji, Finlandii, Czechach i Austrii. Pragniemy zwiększyć świadomość dotyczącą tak „zwyczajnych” owoców. Ten cel połączył w staraniach dwie organizacje: Związek Sadowników Rzeczypospolitej Polskiej oraz Agencję Rynku Rolnego. Odkryj z nami zwykłe owoce – na nowo.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Sportowa 4a 05 - 600 Grójec
E-mail: powerfruits@o2.pl
Web: www.power-fruits.eu
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)