Razem 28 034 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Ole Ole! to prężnie działający sklep internetowy. Oferujemy sprzęt gospodarstwa domowego, urządzenia wolnostojące i do zabudowy, sprzęt audio-wideo, komputery, aparaty fotograficzne i kamery cyfrowe, telefony, elektronikę użytkową oraz szeroko rozumiane akcesoria.

W gronie ludzi doświadczonych w handlu internetowym, pracujemy na rzecz Twojej satysfakcji. Oferujemy fabrycznie nowy sprzęt znanych marek, starannie dobierając modele pod kątem ich jakości. Wystarczy kilka kliknięć, a wybrany przez Ciebie towar - telewizor, pralkę, laptopa lub też dowolny inny spośród oferowanych - dostarczymy we wskazane miejsce na terenie całej Polski.

Myślimy o Twoich potrzebach. Wiemy, że pewność i czas realizacji zamówienia są dla Ciebie równie ważne, jak atrakcyjna cena. Spełniamy te oczekiwania! Jak to robimy?

Typowe sklepy internetowe najpierw zbierają zamówienia, a dopiero potem szukają towaru w różnych hurtowniach. Często nie znajdują i Twoje zamówienie nie jest zrealizowane w ogóle lub czekasz na jego realizację tygodniami. Próbujesz się dodzwonić i... nie znajdujesz numeru telefonu do firmy. Miałeś takie doświadczenia?

W Ole Ole! działamy inaczej. Sprzedajemy najlepszy towar zamiast obietnic jego sprowadzenia. Dysponujemy dużym, nowoczesnym magazynem, systematycznie uzupełnianym o modele poszukiwane przez naszych Klientów. Składając zamówienie, bądź spokojny – Twój towar już na Ciebie czeka!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Wacława 2, Sokołów ,05-806 Komorów
Telefon: +48225715155
E-mail: sklep.internetowy@oleole.pl
Web: www.oleole.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)