Razem 25 595 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma nasza istnieje na lokalnym rynku od 1993 roku. Jesteśmy jednym z pierwszych dostawców internetu w Świnoujsciu i okolicach dla klientów indywidualnych jak również dla firm działających w naszym regionie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na uzyskanie szerokiego grona klientów. Mając na celu dobro klienta, staramy się poszerzać gamę dostepnych usług jak równiez dbamy o to aby ich poziom był wysoki. Nad działaniem naszej sieci internetowej czuwa grono wykwalifikowanych pracowników zapewniających ciagłośc pracy jak również serwis u klienta.
Nasza oferta nie jest ograniczona wyłacznie do świadczenia usług zwiazanych z dostarczaniem internetu. Specjalizujemy się równiez w takich usługach jak:
projektowanie i budowa nowych sieci komputerowych jak również rozbudowa istniejących sieci i pełny nadzór nad ich działaniem,
kompleksowa obsługa informatyczna firm,
tworzenie, wdrożenia oraz nadzór nad działaniem specjalistycznych aplikacji bazodanowych z wykorzystaniem najnowszych technologii,
projektowanie, budowa i obsługa aplikacji internetowych oraz intranetowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do przeglądania innych informacji zawartych na naszej stronie. W dziale "pomoc techniczna" znajdą Państwo szereg informacji, które, mamy nadzieję, pomogą naszym klientom rozwiązać niektóre problemy a także zwiększą Państwa wiedzę o niektóre zagadnienia zwiazane z internetem, telefonią cyfrową oraz oprogramowaniem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Jana Matejki 13 72-600 Świnoujście
Telefon: +48913224272
Telefon 2: +48607032622
E-mail: fornet@fornet.com.pl
Web: www.fornet.com.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka cywilna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)