Razem 29 602 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma RING Włodzimierz Bińkowski powstała w 1980 roku w Gdyni przy ulicy Wrocławskiej 98, a następnie w 1998 roku powstał nowoczesny serwis przy Alei Grunwaldzkiej 303 w Gdańsku, świadczący usługi z zakresu sprzedaży i serwisu opon oraz szybkiej naprawy samochodowej.

Posiadamy nowoczesne urządzenia do ustawiania cyfrowej zbieżności i geometrii kół oraz komputerową diagnostykę silnika.

W dniu 12 września 2006, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Firma RING przystąpiła do Europejskiej Sieci Samochodowej PREMIO.
Nowoczesny obiekt serwisowy o wysokim standardzie obsługi serwisowej, a także europejskie warunki oczekiwania w poczekalni dla klientów na pojazd.

Firma Premio Opony - Serwis zadebiutowała na rynku w 1996 jako grupa zorientowana na rozwijanie działalności w segmencie szeroko pojętego serwisu samochodowego. Dzięki nowocześnie wyposażonym punktom serwisowym oraz wyjątkowemu przeszkoleniu personelu od samego początku stała się profesjonalnym doradcą w kompleksowej tematyce opon, felg oraz pozostałych elementów jezdnych i serwisu mechanicznego. Nadrzędnym celem Premio Opony - Serwis jest stuprocentowe zadowolenie klienta. Wszyscy Partnerzy Premio wraz ze swoim personelem zobowiązują się do wyposażania warsztatu w najbardziej nowoczesny sprzęt, utrzymywania stałego, wysokiego poziomu przeszkolenia pracowników, dbałości o optymalną dostępność markowych produktów, w połączeniu z przyjazną obsługą. Zgodnie z tym założeniem sieć Premio ma możliwość zagwarantowania swoim klientom wysokiej jakości serwisu na stałym, niezmiennym poziomie we wszystkich lokalizacjach. Premio Opony - Serwis jest systemem zarządzanym na terenie Europy przez GD Handelssysteme GmbH (GDHS) z siedzibą w Kolonii w Niemczech. Podstawowe założenie powstania sieci Premio to chęć przedstawienia interesującej oferty odpowiadającej potrzebom tej grupy klientów, która jest zainteresowana kompleksowym serwisem samochodowym.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Pomorskie
Adres siedziby: al. Grunwaldzka 303, 80-314 Gdańsk
Telefon: +48585522400
Fax: +48585522455
E-mail: ringopony@ringopony.com.pl
Web: www.ringopony.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)