Razem 28 752 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zadbaj o swoje zdrowie oraz figurę wspólnie z instruktorem personalnym. Kacper Nowicki Instruktor Fitness działa w mieście Wrocław i świadczy wszechstronne usługi w zakresie treningów personalnych – z wykorzystaniem jego pomocy można uzyskać najlepsze wyniki!

Kacper Nowicki, jako doświadczony trener personalny jest skoncentrowany na swoim podopiecznym i oferuje przekrojową pomoc w ramach sporządzania planów ćwiczeń dobranych do planowanych wyników, przygotowywania projektów diet skupionych na odchudzaniu, dodatkowo oferuje usługi w zakresie masażów. Tak kompleksowa oferta powoduje, że osiągnięcie odpowiedniej wagi, figury oraz ulepszenie zdrowia są znacznie skuteczniejsze i co więcej bezpieczne.

Skorzystanie z pomocy Kacpra Nowickiego jest optymalnym wyborem dla osób, które mają problemy z motywacją, wymagają specjalnej wskazówki oraz chcą ćwiczyć bez ryzyka dla siebie. Jest to tym samym najskuteczniejsze wsparcie w dążeniu do ustalonych celów.

Na stronie internetowej trenera można w tej chwili zapoznać się z pełną ofertą i sprawdzić wartościowe artykuły dotyczące odchudzania i ćwiczeń. Zapraszamy serdecznie!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Lubuskie
Adres siedziby: Kopernika 2a/4
Telefon: +48606245593
E-mail: nowicki.personalny@o2.pl
Web: kacper-nowicki24.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)