Razem 26 294 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zapomnij o wymagających przeprowadzkach – wraz z przedsiębiorstwem Przeprowadzki Rudnik Tanie Przeprowadzki można przeprowadzić się bez kłopotów, ekspresowo, wygodnie i bez ryzyka. Firma oferuje całościową obsługę w obszarze przeprowadzek mieszkań, biur i pozostałych lokali.

Firma Przeprowadzki Rudnik funkcjonuje w branży już od ponad 10 lat i jej atutami jest generalna obsługa i wykwalifikowana kadra pracowników. Swoim klientom dostarcza usługi przez cały czas na najlepszym poziomie. Wykorzystuje pojazdy przystosowane do realizacji usług przeprowadzkowych – busy, meblowozy oraz kontenery o rozlicznych pojemnościach. Posługuje się pomocnym ekwipunkiem ułatwiającym przeprowadzki, przykładowo wózkami i paskami do przewozu mebli. Także udostępnia artykuły do owijania mienia.

Jednocześnie przedsiębiorstwo Przeprowadzki Rudnik świadczy swoje usługi w bardzo zachęcających cenach – z cennikiem można w tej chwili zapoznać się na stronie internetowej firmy. Usługi przeprowadzkowe realizowane są przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do wybrania pomocy firmy Przeprowadzki Rudnik – ekspresowe i niedrogie przeprowadzki!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Witolda Doroszewskiego 9/49
Telefon: +48511393916
E-mail: przeprowadzki.rudnik@o2.pl
Web: www.przeprowadzkiwarszawa.net
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)