Razem 27 008 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Biuro Bit Materiały Eksploatacyjne Do Drukarek prezentuje szeroką gamę materiałów biurowych. Duży wybór, zachęcające ceny i najwyższa jakość produktów powodują, że firma ma wielu zadowolonych interesantów w Warszawie oraz innych miejscowościach w Polsce.

Oferta firmy mieści różnorakiego typu materiały biurowe, na przykład artykuły do pisania, skoroszyty, teki, kleje, stemple, druki, etykietki, koperty i pozostałe materiały do pakowania, dziurkacze. Z całym wachlarzem produktów można zapoznać się na witrynie internetowej.

W ofercie posiada także obfitą paletę artykułów do drukarek, ksero oraz pozostałych urządzeń biurowych. Jest partnerem firmy Xerox. Oferuje wyposażenie – drukarki kolorowe i czarno-białe, ksero, sprzęty wielofunkcyjne, tonery oraz innego typu akcesoria przeznaczone do druku oraz kopiowania.

Zakupy można zrobić w sklepie on-line sklep.biurobit.pl przez 7 dni w tygodniu. Są one realizowane ekspresowo z dostarczeniem pod sprecyzowany adres. Dodatkowo zakupy można robić osobiście w sklepie firmy znajdującym się w Warszawie. Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Rembielińska 3/64
Telefon: +48222168418
Telefon 2: +48224986287
E-mail: biuro.bit@o2.pl
Web: sklep.biurobit.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)