Razem 28 735 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Rafpol działająca w Warszawie oferuje swoim interesantom kompetentne usługi w ramach ocieplania budynków oraz innego rodzaju usługi wykończeniowe i remonty na zamówienie. Firma oferuje obsługę w najwyższym standardzie – posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie, żeby zapewnić interesantom wypełnienie zleceń na najwyższym poziomie.

Zakres usług Rafpol jest bardzo rozległy i ujmuje w głównej mierze czynności takie jak odnowienie elewacji z kompleksowymi pracami termoizolacyjnymi, odnowa pokryć dachowych, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, odnowa balkonów i tarasów, hydroizolacja fundamentów, remonty, także części wspólnych w blokach mieszkalnych. Pełny zakres prac firmy jest zaprezentowany na jej witrynie internetowej.

Przedsiębiorstwo Rafpol posiada prekursorskie zaplecze i angażuje zawodowców, którzy cały czas gotowi są do asysty wówczas, gdy chodzi o izolację czy remonty domu, mieszkania lub też pozostałych obiektów. Firma obsługuje dodatkowo spółdzielnie mieszkaniowe oraz interesantów biznesowych i instytucje.

Przedsiębiorstwo Rafpol Ocieplanie Domów – zachęcamy do wejścia na stronę WWW firmy, gdzie można zobaczyć jej pełen profil usług oraz sfinalizowane projekty.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Czerniakowska 145/1 B 64
Telefon: +48511657593
E-mail: rafpol.ocieplenia@o2.pl
Web: www.rafpolco.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)