Razem 27 052 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma 2Ways Sp. z o. o. Wizy Turystyczne jest posiadaczem i operatorem portalu WizaSerwis.pl – swoim odbiorcom dostarcza usługi pośrednika i doradztwa w ramach dostania wiz. Nowoczesne rozwiązania umożliwiające realizację usług bez wychodzenia z domu, całkowicie przez internet przez portal WizaSerwis.pl rozróżniają ją w stosunku do innych firm w tej branży. Ponadto swoim klientom zwraca 100% kosztów w przypadku nieuzyskania wizy!

Firma została założona w 2006 roku i współpracuje przede wszystkim z podmiotami turystycznymi, konsultingowymi funkcjonującymi w oparciu o lokalne i międzynarodowe prawo. Jest jedną z najmocniej rekomendowanych firm pomagających klientom w otrzymaniu wiz do przeróżnych krajów, między innymi w Afryce, Ameryce Południowej i Północnej, Europie, Azji czy Australii, dlatego wspólnie z nią można komfortowo i pewnie podróżować po praktycznie całym świecie.

Interesantom pomaga również w pozostałych sprawach formalnych złączonych z podróżowaniem, przykładowo w rezerwacji pokojów hotelowych oraz kupnie biletów na samoloty. Precyzyjne informacje odnośnie do zakresu obsługi firmy 2WAYS dostępne są na stronie internetowej. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z usług!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Klaudyny 21
Telefon: +48600401500
Telefon 2: +48224905000
E-mail: wiza-serwis@o2.pl
Web: wizaserwis.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)